Kenya Vize Ücretleri

Kenya Vize Ücretleri

Kenya vize ücretleri başvuru yapılan vize kategorisi ve giriş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kenya vize işlem ücreti e-vize başvurusu sırasında kredi kartı bilgileri kullanılarak ödenmektedir.

Kenya vize başvurunuzu alanında deneyimli bir turizm seyahat acentesinden hizmet alarak yapıyorsanız Kenya vize işlem ücretine ek olarak vize danışmanlık hizmet bedeli ödemek durumunda kalacaksınız.

Kenya vize ücreti ne zaman ödenir?

Kenya e-vize ödemesi Kenya Cumhuriyeti’nin online vize portalına giriş yapıp aktif kullandığınız bir e-posta adresi üzerinden hesap oluşturup e-vize başvurusu yaparken ödenir.

Kenya vize ücreti talep edilen giriş sayısına göre değişiklik gösterir. Kenya e-vize başvurusu sırasında beyan ettiğiniz evraklar ve bilgilerin doğruluğundan emin olup gerekli kontrolleri yaptıktan sonra başvurunuzu onaylayın ve Kenya vize ücretini online olarak ödeyin.

Kenya Vize Ücreti Nasıl Ödenir?

Kenya turistik, ticari, aile ziyareti, medikal vize başvuruları için yapılması gereken e-vize ödemesi Kenya elektronik vize başvurusu yapıldığı sırada kredi kartı bilgileri kullanılarak ödenir.

Kenya e-vize başvuruları Kenya Cumhuriyeti’nin online vize portalı üzerinden çevrimiçi olarak yapılmak durumundadır. Kenya online vize portalı başvurunuzu çevrimiçi olarak göndermenize yardımcı olacaktır. Kenya Konsolosluğu vize işlem ücretleri başvuru yapılacak kategoriye ve kalış-giriş sürelerine göre değişiklik göstermektedir.

Kenya E- Vize Ücretleri

Kenya tek girişli turistik vize ücreti: 52 USD

Kenya tek girişli ticari vize ücreti: 52 USD

Kenya tek girişli medikal vize ücreti: 52 USD

Kenya transit vize ücreti: 22 USD

Kenya Özel Ziyaret Vizesi: 0 USD

Kenya Doğu Afrika Turistik Vize Ücreti: 102 USD

Kenya Çok Girişli Turistik Vize Ücreti (3 Aydan 12 Aya Kadar): 102 USD

Kenya Çok girişli ticari Vize Ücreti (3 Aydan 12 Aya Kadar): 102 USD

Kenya Vizesi Danışmanlık – Servis Ücretleri

Kenya vize başvurularınız hakkında kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda Kenya vize işlemleriyle tüm süreç şirketimizin yönlendirmesi ve kontrolünde yürüyecektir. Kenya vizesi için gerekli evraklar, Kenya vize ücretleri ve acente servis bedeli hakkında gerekli bilgileri tarafımıza mail yoluyla veya telefonla ulaşarak edinebilirsiniz.

Kenya e-vizesi kaç günde çıkar?

Kenya vize başvurularının ortalama sonuçlanma süresi 2-5 işgünüdür. Göçmenlik Ofisi’nin çalışma yoğunluğuna göre bu sürenin bir miktar daha uzaması mümkündür. Onaylanan Tanzanya e- vizesi tarafınıza e-posta yoluyla iletilir.

Kenya Vizesi hakkında her şeyi bize sorun!

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.