Hakkımızda

Praxis Visa Solutions kimdir?

Katı ve bürokratik vize başvuru prosedürleri, bitmeyen evrak yığınları, yorucu ve stresli başvuru süreçleri…. Vize almak isteyen veya zorunda kalan herkesin tepki gösterdiği, şikayet ettiği ortak noktalardır bunlar.

Her geçen gün daha fazla sıkılaştırılıp katılaştırılan bürokratik vize başvuru prosedürlerini rahatlatmayı amaç edinen Praxis Visa Solutions, tüm dünya ülkelerine yapacağınız vize işlemlerinde sizlere kurumsal, profesyonel, şeffaf, güvenilir ve hızlı hizmet vermeyi temel ilkeleri arasında görmektedir.

Praxis Visa Solutions; bilgi, birikim ve deneyim odaklı olması gerekirken gittikçe niteliksizleştirilen, güven kaybı yaşanan vize danışmanlığı alanında yeni bir soluk ve alternatif olarak kurulup yola çıkmıştır.

Şirketimizin temel misyonu, konsolosluklar ve elçiliklerin belirlediği çerçevelere sadık kalarak sizler adına ve sizler için vize işlemlerinizi yürütmek ve başarıyla sonuçlandırmaktır.

Vize işlemleri alanında danışmanlık hizmeti veren Praxis Visa Solutions, bilgi ve uygulamanın zenginleştirici gücünü temel hareket tarzı olarak benimsemiştir.

Vize başvuru prosedürlerine hakim, bilgi ve iletişimin gücünü rehber edinen tecrübeli ekibimizle sizlere kurumsal ve bireysel hizmet vermekten memnuniyet duyarız. ABD’den Rusya’ya, Meksika’dan Pakistan’a tüm dünya ülkelerine vize işlemlerinizde yapmanız gereken tek şey Praxis Visa Solutions tecrübesine güvenmenizdir. Gelin sizin için zor olanı basitleştirip ‘vize yorgunluğunuzu’ üzerinizden alalım.