Acil İspanya Vizesi

Acil İspanya vizesi

Hızlı İspanya vizesi nasıl alınır?

Ekspres İspanya vizesi kaç günde çıkar?

İspanya VIP vize başvuru ücreti ne kadar?

İspanya’ya acil seyahat planı bulunan başvuru sahipleri Ekspres İspanya vize başvurusu yaparak konforlu bir hizmet eşliğinde vize alabilme imkanına sahip olurlar. İspanya vizesini hızlı yoldan alabilmek demek İspanya vizesi için gerekli evrakları toparlamaktan veya İspanya vize randevu sürecinden muaf olduğunuz anlamına gelmez. Bu yazımızda İspanya VIP vize başvurularındaki işlem süresi, gerekli evraklar ve İspanya vize randevu süreçlerini ele alıyoruz.

Acil İspanya vizesi nasıl alınır?

İspanya İstanbul Başkonsolosluğu ve İspanya Ankara Büyükelçiliği Türkiye’den yapılan İspanya vize başvurularını değerlendirip karara bağlayan yetkili mercilerdir. Ülkemizden yapılan İspanya vize başvurularında özellikle yılın her döneminde yaşanan yoğunluk nedeniyle randevular ve konsolosluk çalışma sisteminde genellikle yoğunluk bulunmaktadır.

İspanya VIP vize başvuruları İspanya Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği İspanya vize başvuru merkezlerine veya İspanya Konsolosluğu’na direk yapılabilmektedir. Ekspres İspanya vize başvurusu yapmak için öncelikle seyahat amacınıza uygun vize türünü belirmeniz gerekmektedir.

Başvuru aşamasındaki ikinci etap ise İspanya vize başvuru formunun doldurulup gerekli vize başvuru evraklarının eksiksiz biçimde hazırlanmasıdır. İspanya vize randevusunu takvimlemek ve başvuru günü saatinde İspanya vize başvuru merkezinde olmak vize başvurusunun işleme alınmasının ardından son aşama pasaport teslimidir.

İspanya acil vize başvurusu

İspanya vize başvurularında vize işlem süresi ortalama 15 işgünüdür. İspanya vize randevularının ileriki tarihlere verildiği durumlarda İspanya’ya acil seyahat planı bulunan başvuru sahiplerinin İspanya ekspres vize başvurusunda bulunmalarını tavsiye ederiz. İspanya vize başvuru sahipleri ek hizmet bedelleri ödeyerek randevuyu öne alan İspanya VIP vize başvuru hizmetinden yararlanabilir ve seyahatleri için gerekli olan vizeyi bu yolla alabilirler.

İspanya acil vize başvurularında randevuyu öne alan hizmetten yararlanabilmek için alınan ek hizmet VIP Premium Lounge olarak tarif edilir. İspanya VIP vize randevusu almak konsolosluk vize işlem süresini hızlandırmak anlamına gelmez. İspanya ekspres vize başvurularında sadece vize randevusu öne alınabilir ve bu ek hizmetten yararlanmak İspanya ize işlem süresinin fiili olarak kısalmasını sağlayabilir. Unutulmamalıdır ki İspanya VIP vize randevuları İspanya online vize randevu sisteminden alınmaktadır. Bu nedenle İspanya ekspres vize randevusu ek hizmet bedelleri ödense dahi alınamayabilir veya ileriki tarihlere oluşturulabilir.

İspanya VIP vize başvuru ücreti

İspanya vize randevularındaki yoğunluğu aşıp randevuyu öne alan bir hizmetten yararlanmak için ek hizmet bedelleri ödenmesi gerekmektedir. İspanya VIP (Premium Lounge) vize başvurusu için ödenmesi gereken ek hizmet bedelleri konusunda detaylı bilgiye çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

 Acil İspanya vize başvurusu için gerekli evraklar

İspanya VIP vize randevunuzu online randevu sistemi üzerinden oluşturabilirsiniz. Bu durumda İspanya vize randevusu için gerekli olan evrakların mesleki durumunuza uygun olarak hazırlanmasını tavsiye ederiz. İspanya vize randevusunun alınması için gerekli evraklar online ortamda sisteme yüklenmeyip yalnızca bilgileriniz beyan edilmektedir. İspanya VIP vize başvuru evrakları randevu günü ve saatinde eksiksiz olarak sunulmak durumundadır.

İspanya Vizesi hakkında her şeyi bize sorun!

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.