Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai’ye turistik, ticari, ziyaret, transit, eğitim ve çalışma amacıyla gerçekleştirilmesi planlanan seyahatleriniz için gidiş amacınıza uygun bir başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Dubai vizesi başvuru sahiplerinin çoğunlukla merak ettiği şey Dubai Konsolosluğu’nun Schengen vize başvurularında olduğu gibi başvuru sahibinin çalışma ve düzenli gelir durumun ispat eden evrakların sunulup sunulmayacağı sorusudur. Dubai vize başvurularında şahsi banka hesap özetleri, işyeri izin yazısı, maaş bordroları veya hizmet dökümü vb. belgeler talep edilmez ve sunulmaz. Dubai Konsolosluğu Dubai vize başvuru formundaki sorulara verilen yanıtları vize değerlendirme süreci için yeterli görmektedir. Dubai vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Dubai e vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

Dubai e-vizesi başvurularında talep edilen evraklarınızı vize başvurunuz için hizmet aldığınız yetkili turizm seyahat acentesine mail ortamından iletebilirsiniz. Dubai E-Vizesi başvurunuz için gerekli evraklar oldukça basittir.

-En az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun fotoğraflı kısmının renkli scan edilmiş hali

-Yabancı pasaport sahipleri için ikamet veya çalışma izninin renkli scan edilmiş hali

-Varsa gidiş-dönüş uçak bileti rezervasyonu

-Dubai e vize ödeme dekontunun

Mail yoluyla tarafımıza iletilmesi başvuru için yeterli olacaktır.

Dubai vize başvurularında vize danışmanlık hizmeti aldığınız yetkili acente sizden imzalı teminat yazısı isteyebilir. Dubai vizesiyle ülkedeki kalış koşullarını aşmanız durumunda vize işlemlerinizi tamamlayan acente yüklü para cezaları alabilir.

Az Evrakla Dubai Vize Başvurusu

Dubai vize başvurularınız sırasında karmaşık vize prosedürleriyle uğraşmak istemiyorsanız alanında yetkin bir turizm seyahat acentesinden vize danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Dubai vize işlemlerinizi kolaylaştırmak için başvurunuz sırasında geçerli pasaportunuzun fotoğraflı kısmının renkli taranmış halini e-posta yoluyla iletmeniz yeterli olacaktır. Zahmetsiz, hızlı ve pratik yoldan Dubai vizenizi almamızı istiyorsanız çağrı merkezimize ulaşıp güncel bilgileri almanız yeterli olacaktır.

Dubai Vizesi İçin Seyahat Sağlık Sigortası Gerekir Mi?

Dubai vize başvuruları sırasında yurtdışı seyahat sağlık sigortası sunma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ancak bazı durumlarda değişen Dubai seyahat ve uçuş kuralları gereği seyahat tarihlerinizi kapsayan bir seyahat sağlık sigortasını sınır polisine ibraz etmeniz gerekli olabilir.

Dubai vizesi için parmak izi gerekir mi?

Dubai vizesi almak isteyen başvuru sahiplerinden biometrik parmak izi verilerini beyan etmeleri talep edilmemektedir. Bu nedenle Dubai vize başvurusuna şahsen katılmanız gerekmeden servis hizmeti alarak Dubai vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Vizesi hakkında her şeyi bize sorun!

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.