Dubai E Vize

Dubai E Vize başvurusu

Dubai’ye kısa süreli turistik, ticari, konferans ve aile ziyareti amacıyla gerçekleştirilecek seyahatleriniz için Dubai e vize başvurunuzu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) İstanbul Başkonsolosluğu, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ankara Büyükelçiliği ve Dubai Göçmenlik Ofisi’ne direk olarak yapamazsınız.

Dubai e vizesi almak için izlenmesi gereken Dubai online e-vize başvuru prosedürleri hayli kolay ve basittir. Dubai e vizesi için başvurulardaki en büyük kolaylık vize başvuru için herhangi bir başvuru merkezine gitmek zorunda olmayıp tüm işlemlerin online olarak ve pasaport görseli dışında herhangi bir evrak sunmadan gerçekleştirilebilmesidir.

Dubai vizesi pasaporta basılmaz ve Dubai (BAE) Göçmenlik Ofisi’nin onayı sonrası başvuru sahiplerine Dubai e-vizeniz pdf formatında gönderilir.

Dubai e vizesi nasıl alınır?

Dubai’ye kısa süreli turistik, ticari, konferans ve aile ziyareti amacıyla gerçekleştirilecek seyahatleriniz için bilgilendirmeleri kuvvetli ve Dubai e-vize işlemleri konusunda donanımlı bir turizm seyahat acentesinden vize danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Bu sayede vize işlemleriniz kolay ve hızlı şekilde tamamlanarak ihtiyacınız olan Dubai elektronik vizenizi alabilirsiniz.

Diğer yandan Dubai’ye seyahat edeceğiniz havayolu şirketi de Dubai e vize işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Seyahatiniz öncesinde havayolu şirketinden bilgi alıp vize işlemlerine ilişkin herhangi bir hizmet verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Dubai e vizesi için başvuru evrakları

Dubai e-vizesi başvurularında talep edilen evraklarınızı vize başvurunuz için hizmet aldığınız yetkili turizm seyahat acentesine mail ortamından iletebilirsiniz. Dubai E-Vizesi başvurunuz için gerekli evraklar oldukça basittir.

  1. En az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun fotoğraflı kısmının renkli scan edilmiş hali
  2. Yabancı pasaport sahipleri için ikamet veya çalışma izninin renkli scan edilmiş hali
  3. Varsa gidiş-dönüş uçak bileti rezervasyonu
  4. Dubai e vize ödemesi dekontunun

Mail yoluyla tarafımıza iletilmesi başvuru için yeterli olacaktır.

Dubai e vizesi kaç günde çıkar?

Dubai e-vize başvurularının sonuçlanma süreleri ortalama olarak 2-3 işgünüdür. BAE Göçmenlik Ofisi’nin çalışma yoğunluğuna göre bu süreler daha da uzayabilir veya kısalabilir. Çoğu durumda Dubai e vizesi için işlemlerinizi 24 saat içerisinde sonuçlandırıp Dubai E vizenizi tarafınıza teslim ediyoruz.

Dubai’ye acil seyahat planı başvuru başvuru sahipleri e vize başvuru sonuçlanma sürelerini dikkat almalıdırlar. Dubai Göçmenlik Ofisi’nin Cuma ve Cumartesi günleri tatil olması nedeniyle seyahat planlarınızı ve vize başvurunuzu seyahatinizden en geç bir hafta önce tavsiye ederiz.

Dubai Vizesi hakkında her şeyi bize sorun!

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.