İsrail Vize Başvuru Formu

İsrail vize başvuru formu nasıl doldurulur?

İsrail vize başvuru formu nereden alınır?

İsrail vizesi için gerekli evraklar nelerdir?

İsrail vize başvurularında başvuru sahiplerinin gidiş amacı, seyahat planı, kişisel bilgileri ve düzenli gelir durumlarına dair bilgileri içeren başvuru formları büyük bir dikkatle doldurulmalıdır. İsrail vizesi için gerekli evrakların listesinde ilk sırada yer alan başvuru formu özenle hazırlanması ve sunulması gereken bir belgedir. İsrail vize başvuru formu başvuru sahibinin kimlik bilgileri, irtibat bilgileri, belgeler, seyahatle ilgili bilgiler ve masrafları üstlenme beyanını içerir ve tercih edilen vize türüne göre farklılıklar gösterir.

 İsrail vizesi başvuru formu doldurma hizmeti

1-İsrail vize başvuru formunun güncel halinin çıktısını alarak elle doldurmayınız. Başvuru formundaki bilgiler okunaklı olmalıdır.

2-İsrail vize başvuru formu bilgisayar ortamında word formatı üzerinden açılarak doldurulabilir. Formun mutlaka çıktı alınarak başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.

3-İsrail vize danışmanlığı veren, alanında deneyimli ve bilgilendirmelerine güvendiğiniz bir vize danışmanlık şirketinden bu hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede İsrail vize başvuru formu doldurma hizmeti sizin adınıza tamamlanacaktır.

İsrail vizesi başvuru formu nasıl doldurulur?

İngilizce veya Türkçe dillerinde doldurulması gereken İsrail vize başvuru formu beş ana bölümden oluşur.

1-Başvuru Sahibinin Kimlik bilgileri

2-İrtibat bilgileri

3-Belgeler

4- Seyahatle ilgili bilgiler

5-Masrafları üstlenme beyanı

İsrail vize başvurusunun tüm detaylarını içeren bilgilerin eksiksiz biçimde doldurulması gereklidir. Bu nedenle, formu doldurmadan önce İsrail vizesi için gerekli evrakların eksiksiz biçimde hazır olmasını ve dosyalanmasını tavsiye ederiz. Bu sayede İsrail vize başvurunun ilgili bölümlerine gerekli bilgileri daha kısa sürede girebilir ve başvuruya hazır olabilirsiniz.

İsrail vize başvuru formunda seyahat planıyla ilgili kısımlara güncel bilgileri yazınız. Ülkeye giriş çıkış tarihleri, otelde konaklayacaksanız kalacağınız otelin adı adresi ve telefon numarası, ticari bir davet üzerine ülkeye gitmeyi planlıyorsanız davet eden şirket ve yetkilisinin iletişim bilgileri eksiksiz biçimde yazılmalıdır.

 İsrail vizesi başvuru formu için gerekli evraklar

İsrail vize başvuru formunun tamamlanması için gerekli belgeleri hazır bulundurunuz. Geçerli pasaportunuz yani seyahat belgenizin planlanan İsrail seyahatinin dönüş tarihinden itibaren en az 1 yıllık geçerlilik süresi bulunması ve o en fazla 10 yıl önce düzenlenmiş olmasına dikkat ediniz.

İsrail’e gidiş dönüş tarihlerinizi veya uçuş planınızı netleştirin.

İsrail’de bir adres belirleyin. Gidiş amacınız turistikse otel rezervasyonu, İsrail ziyaret vize başvurusunda bulunuyorsanız davet yazısı temin ediniz.

İsrail vizesi başvuru formunu doldururken dikkat edilmesi gerekenler

1-İsrail vize başvuru formunu bilgisayar ortamında doldurmanızı tavsiye ederiz. İsrail vize başvurusu sırasında birtakım temel bilgilerin belirtildiği formların okunaklı ve eksiksiz olması önemlidir.

2- Çıktısı alınan İsrail vize başvuru formu şahsen veya varsa yasal vasi tarafından ıslak imzalı olarak sunulmalıdır. Islak imzalanmış ve tamamı doldurulmuş olan İsrail vize başvuru formunun İsrail vize başvuru evraklarıyla beraber başvuru sırasında dosyada bulunması gerekir.

3- İsrail vize başvuru formları İsrail Konsolosluğu tarafından bazı dönemlerde güncellenmekte veya ek formların formatında bazı değişikliklere gidilmektedir. Bu nedenle İsrail vize başvurunuz sırasında doğru ve güncel başvuru formunu doldurduğunuzdan emin olun.

4-İsrail vize başvuru formunun güncel haline İsrail Konsolosluğu’nun resmi web sitesi üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

İsrail Vizesi hakkında her şeyi bize sorun

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.