Etiyopya Vize Ücretleri

Etiyopya Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Etiyopya Vize Ücreti Nasıl Ödenir?

Etiyopya Vize Ücreti Ne Kadar?

 Etiyopya vize başvuru ücretleri başvuru yapılan Etiyopya vize kategorisi ve giriş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Etiyopya vize işlem ücretleri e-vize başvurusu sırasında kredi kartı bilgileri kullanılarak ödenmektedir.

Etiyopya vize başvurunuzu alanında deneyimli bir turizm seyahat acentesinden hizmet alarak yapıyorsanız Etiyopya vize işlem ücretine ek olarak vize danışmanlık hizmet bedeli ödemek durumunda kalacaksınız. Etiyopya vize ücretleri üzerine kaleme aldığımız yazımızın siz değerli ziyaretçilerimiz için faydalı olmasını umuyoruz.

Etiyopya Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Etiyopya e-vize ödemesi Etiyopya Cumhuriyeti’nin online vize portalına giriş yapıp aktif kullandığınız bir e-posta adresi üzerinden hesap oluşturup e-vize başvurusu yaparken ödenir.

Etiyopya vize ücreti talep edilen giriş sayısına göre değişiklik gösterir. Etiyopya e-vize başvurusu sırasında beyan ettiğiniz evraklar ve bilgilerin doğruluğundan emin olup gerekli kontrolleri yaptıktan sonra başvurunuzu onaylayın ve Etiyopya vize ücretini online olarak ödeyin.

Etiyopya Vize Ücreti Nasıl Ödenir?

Etiyopya turistik, ticari, aile ziyareti, medikal vize başvuruları için yapılması gereken e-vize ödemesi Etiyopya elektronik vize başvurusu yapıldığı sırada kredi kartı bilgileri kullanılarak ödenir.

Etiyopya e-vize başvuruları Etiyopya Cumhuriyeti’nin online vize portalı üzerinden çevrimiçi olarak yapılmak durumundadır. Etiyopya online vize portalı başvurunuzu çevrimiçi olarak göndermenize yardımcı olacaktır. Etiyopya Konsolosluğu vize işlem ücretleri başvuru yapılacak kategoriye ve kalış-giriş sürelerine göre değişiklik göstermektedir.

 Etiyopya Vize Ücreti Ne Kadar?

Etiyopya turistik, ticari, aile ziyareti, konferans, yatırımcı vizesi, Basın vizesi başvuruları için yapılması gereken e-vize ödemesi Etiyopya elektronik vize başvurusu yapıldığı sırada kredi kartı bilgileri kullanılarak ödenir.

Etiyopya e-vize başvuruları Etiyopya Cumhuriyeti’nin online vize portalı üzerinden çevrimiçi olarak yapılmak durumundadır. Etiyopya online vize portalı başvurunuzu çevrimiçi olarak göndermenize yardımcı olacaktır. Etiyopya Konsolosluğu vize işlem ücretleri başvuru yapılacak kategoriye ve kalış-giriş sürelerine göre değişiklik göstermektedir.

Etiyopya vize ücretlerinin tablosunu aşağıda siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik:

 

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Turistik Vize Ücreti: 52 USD

Tek Girişli (Single) 90 Gün Kalışlı Etiyopya Turistik Vize Ücreti: 72 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Konferans Vize Ücreti: 32 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Yatırımcı Vizesi Ücreti: 32 USD

Çok Girişli (Multiple) 90 Gün Kalışlı Etiyopya Yatırımcı Vizesi Ücreti: 42 USD

Çok Girişli (Multiple) 6 Aylık Etiyopya Yatırımcı Vizesi Ücreti: 62 USD

Çok Girişli (Multiple) 12 Aylık Etiyopya Yatırımcı Vizesi Ücreti: 122 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Yabancı İşletme Firma İstihdam Vizesi Ücreti: 42 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Hükümeti İstihdam Vizesi Ücreti: 32 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Basın Vizesi Ücreti: 32 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Özel Ticari Firma Çalışma Vizesi Ücreti: 32 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Uluslararası Kuruluş/Büyükelçilikler Çalışma Vizesi Ücreti: 52 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya Devlet Kurumları Kısa Görev Vizesi Ücreti: 22 USD

Çok Girişli (Multiple) 90 Gün Kalışlı Etiyopya Devlet Kurumları Kısa Görev Vizesi Ücreti: 82 USD

Çok Girişli (Multiple) 6 Aylık Etiyopya Devlet Kurumları Kısa Görev Vizesi Ücreti: 122 USD

Tek Girişli (Single) 30 Gün Kalışlı Etiyopya STK Çalışma Vizesi Ücreti: 62 USD

 

Etiyopya Vizesi Danışmanlık – Servis Ücretleri

Etiyopya vize başvurularınız hakkında kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda Etiyopya vize işlemleriyle tüm süreç şirketimizin yönlendirmesi ve kontrolünde yürüyecektir. Etiyopya vizesi için gerekli evraklar, Etiyopya vize ücretleri ve acente servis bedeli hakkında gerekli bilgileri tarafımıza mail yoluyla veya telefonla ulaşarak edinebilirsiniz.

Etiyopya Vize Ücreti İade Edilir Mi?

Etiyopya elektronik vize başvurusu sırasında ödenen vize ücretlerini iadesi mümkün değildir. Etiyopya vize başvurunuz sırasında online çevrimiçi ortamda eksik veya hatalı bilgiler beyan etmeniz durumunda talep edeceğiz ücret iadesi mümkün olmayacaktır. Etiyopya vize başvurunuzu yeniden yapmak istemeniz durumunda aynı işlem ücretlerinin tekrar ödenmesi gerekecektir.

Etiyopya Vizesi hakkında her şeyi bize sorun!

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.